Vítejte na stránkách společnosti CARTec motor.
 

Naše firma je od roku 1994 největším a nejdéle působícím autorizovaným obchodním zastoupením značek tradičních anglických vozů Jaguar a Land Rover, od roku 2011 motocyklů Triumph a nejnověji od roku 2015 motocyklů Suzuki.

Dnešním záměrem firmy a jejího vedení je snaha nabídnout zákazníkovi, v příjemném prostředí, vybaveném moderní technikou, velmi pružné služby, zajištěné špičkovým, profesionálně vyškoleným personálem s mnohaletou zkušeností z prodeje a servisování nejmodernějších automobilů. Oddělení prodeje automobilů disponuje vzájemně zastupitelným početným pracovním kolektivem, jenž má k dispozici veškerý sortiment vystavených a předváděcích automobilů. Oddělení poprodejních služeb nabízí prodej značkových náhradních dílů, doplňků, oblečení a značkové opravy automobilů. Pro opravy využíváme vlastní servis. 

Během čekání na vozidlo můžete využít prostory nově zrekonstruovaného interiéru našeho autosalonu. Kromě nabídky občerstvení, denního tisku či sledování TV programů máte možnost připojení k internetu. Pokud nechcete být během péče o Vaše vozidlo nikým rušeni, máte k dispozici samostatnou jednací místnost, kterou můžete využít pro Vaše obchodní schůzky. 

Přijďte nás navštívit nebo napište na prodej@cartec.cz, vždy Vás překvapíme něčím novým. Na setkání s Vámi se těší kolektiv pracovníků společnosti CARTec motor. Společnost je vedena pod spisovou značkou C 35796 u Krajského soudu v Brně.
 

Ing. Roman Drkoš jednatel společnosti

Virtuální prohlídka CARTec motor, s.r.o. v Brně.

Teamové akce

Turnaj v bowlingu 2018
Teambuilding Vltava 2018
Badmintonový turnaj 2017
Teambuilding JetSurf 2017