Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti a domníváte se, že Vaše dovednosti & schopnosti budou pro nás přínosem, pošlete svůj profesní strukturovaný životopis na kariera@cartec.cz.

Hledáme

Prodejce motocyklů

CO BUDE NÁPLNÍ TVÉ PRÁCE?

  • Prodej nových motocyklů zn. Triumph, MV Agusta a Suzuki
  • Prodej vybavení a příslušenství na motocykly
  • Příjem na servis
  • Prodej náhradních dílů
  • Vyřizování reklamací
  • Přehled a péče o zboží na prodejně
  • Manipulace s motocykly (nakládka/vykládka, rozvoz)

CO OD TEBE OČEKÁVÁME?
  • Velmi dobrou úroveň prodejní komunikace a péče o zákazníky
  • Znalost konkurenčních produktů
  • Pečlivost, samostatnost, aktivní přístup
  • Učenlivost, zodpovědnost
  • ŘP skupiny A i B

CO MŮŽEME NABÍDNOUT?
  • Prestižní pozici v prostředí renomovaných moto značek
  • Přátelskou atmosféru a férový přistup
  • Hlavní pracovní poměr
  • Služební telefon
  • Pravidelná školení dle standardů Triumph, MV Agusta, Suzuki
  • Účast na prodejních moto akcích
  • Firemní & teambuildingové akce
  • Příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport & volnočasové aktivity
  • Možnost zapůjčení a testování předváděcích motocyklů
  • Plat dohodou s ohledem na zkušenosti a délku praxe
  • Nástup dle domluvy

Profesní životopis společně s fotografií prosím zašlete na uvedený e-mail.

Automechanik Jaguar / Landrover / Suzuki

Pro posílení týmu hledáme nového kolegu.

Pracovní náplň:
  • Servis a opravy vozů Jaguar, Land Rover, Suzuki
  • Diagnostika závad
  • Příprava nových vozů
Požadujeme:
  • Vzdělání v oboru nebo příbuzném oboru
  • Prokazatelná praxe 2 roky (nejlépe v autorizovaném servisu)
  • Znalost diagnostiky vozů výhodou
  • Základní znalost AJ výhodou
  • Řidičský průkaz B
  • Čistý výpis z rejstříku trestů
  • Spolehlivost, samostatnost
 Nabízíme:
  • Platové podmínky dohodou
  • Pravidelná školení dle standardů Jaguar, Land Rover, Suzuki

Plat:

  • Garantována minimální mzda až 50 000,- Kč dle praxe a odbornosti

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete Váš profesní životopis na uvedený e-mail.

Přijímací technik/čka Junior / asistent/ka servisu

Požadavky:

  • SŠ technického směru (automotive obor výhodou)
  • Vhodné i pro absolventy
  • Základní orientace v normách, v technické dokumentaci a diagnostice poruch silničních motorových vozidel
  • ŘP sk. B, aktivní řidič
  • Velmi dobré  komunikační schopnosti a vystupování vůči zákazníkům
  • AJ na komunikační úrovni slovem a písmem
  • Dobrá znalost MS Office
  • Pečlivost, zodpovědnost

Náplň práce:
  • Podpora přijímacích techniků při vyřizování běžné agendy servisu
  • Spolupráce s přijímacím technikem -  řešení, vyúčtování a předání servisních zakázek
  • Vyřizování jednodušších servisních zakázek
  • Služby recepce servisu – péče o čekající zákazníky, telefonické a elektronické objednávání zákazníků servisu
  • Pick up servis
  • Podpora vedoucího servisu v agendě řízení kvality a vedení servisu – registrace, evidence, archivace

Nabízíme:
  • Plat dohodou
  • Stálou pracovní dobu 8:00 – 16:30
  • Nástup možný ihned nebo od 1.1.2023

Profesní životopis společně s fotografií prosím zašlete na kariera@cartec.cz.

Mechanik motocyklů

  • Servis a opravy motocyklů MV Agusta, Triumph, Suzuki
  • Nezbytná administrace
Požadujeme:
  • Vzdělání v oboru nebo prokazatelné znalosti v oboru
  • Znalost AJ (diagnostika v angličtině)
  • Spolehlivost, samostatnost, pečlivost
  • Řidičský průkaz sk. A i B
Nabízíme:
  • Stálou pracovní dobu
  • Pravidelná školení výrobcem MV Agusta, Triumph, Suzuki
  • Firemní školení & teambuildingové akce
  • Nástup možný ihned

Plat:

  • Garance minimální mzdy
  • Plat dohodou až do výše 40.000,- Kč s ohledem na výkony, zkušenosti a délku praxe
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete Váš profesní životopis společně s fotografií.