Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti a domníváte se, že Vaše dovednosti & schopnosti budou pro nás přínosem, pošlete svůj profesní strukturovaný životopis na kariera@cartec.cz.

Hledáme

Mechanik motocyklů

Náplň práce:
  • Servis a opravy motocyklů MV Agusta, Triumph, Suzuki
  • Diagnostika závad
  • Nezbytná administrace
Požadujeme:
  • Vzdělání v oboru nebo prokazatelné znalosti v oboru
  • Znalost AJ (diagnostika v angličtině)
  • Spolehlivost, samostatnost, pečlivost
  • Řidičský průkaz sk. A i B
Nabízíme:
  • Hlavní pracovní poměr
  • Platové podmínky dohodou
  • Stálou pracovní dobu
  • Pravidelná školení výrobcem MV Agusta, Triumph, Suzuki
  • Příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport & volnočasové aktivity
  • Firemní školení & teambuildingové akce
  • Nástup možný ihned

Plat:

  • Garance minimální mzdy
  • Plat dohodou až do výše 40.000,- Kč s ohledem na výkony, zkušenosti a délku praxe
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete Váš profesní životopis společně s fotografií.

Automechanik Jaguar Landrover

Pro posílení týmu hledáme nového kolegu.

Pracovní náplň:
  • Servis a opravy vozů Jaguar, Land Rover
  • Příprava nových vozů
Požadujeme:
  • Vzdělání v oboru nebo příbuzném oboru
  • Praxe výhodou
  • Znalost diagnostiky vozů výhodou
  • Základní znalost AJ výhodou
  • Řidičský průkaz B
  • Čistý výpis z rejstříku trestů
  • Spolehlivost, samostatnost
 Nabízíme:
  • Pravidelná školení dle standardů Jaguar, Land Rover
  • Firemní & teambuildingové akce
  • Nástup dle domluvy

Plat:

  • Garantována minimální mzda až do 50 000,- Kč dle praxe a odbornosti

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete Váš profesní životopis na uvedený e-mail.

Šéf mechanik a vedoucí servisu motocyklů

  • Vedení dílny moto servisu - přehled o rozpracovaných zakázkách, příprava podkladů pro fakturaci, předávání motocyklů po opravě, komunikace se zákazníkem
  • Aktivní práce na zakázkách
  • Účast na předváděcích akcích
  • Pravidelná školení dle standardů Triumph, MV Agusta a Suzuki

Požadujeme:
  • Vzdělání v oboru nebo prokazatelné znalosti v oboru
  • Nutná praxe v oboru 3-5 let
  • Základní znalosti technické angličtiny
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost
  • Aktivní přístup s orientací na klienta
  • Bydliště Brno a okolí

Nabízíme:
  • Služební telefon
  • Možnost zapůjčení předváděcích motocyklů na víkend
  • Možnost servisu vlastního motocyklu

Plat:

  • Plat dohodou až do výše 45.000,- Kč s ohledem na výkony, zkušenosti a délku praxe