Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti a domníváte se, že Vaše dovednosti & schopnosti budou pro nás přínosem, pošlete svůj profesní strukturovaný životopis na kariera@cartec.cz.

Hledáme

Mechanik

Mechanik

Na základě mimořádného růstu značek Jaguar a Land Rover rozšiřujeme servisní tým naší firmy.

Vzdělání, praxe:

  • Výuční list/maturitní vysvědčení
  • Vzdělání v oboru nebo příbuzném oboru
  • Min. 5 let praxe

Pracovní náplň:

  • Vykonávání oprav v rámci záručního a pozáručního servisu vozidel
  • Diagnostika závad vozidel
  • Servis a opravy vozidel Jaguar, Land Rover

Požadujeme:

  • Všeobecnou orientaci v oboru
  • Znalost diagnostiky vozů výhodou
  • Řidičský průkaz B
  • Základní znalost AJ výhodou
  • Spolehlivost, samostatnost
  • Čistý výpis z rejstříku trestů

Nabízíme:

  • Práci na HPP na dobu neurčitou (po 3 měsíční zkušební době)
  • Platové podmínky dohodou
  • Stálá pracovní doba 7:30 – 16:00
  • Příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti
  • Cestovní připojištění do zahraničí (vč. dovolené)
  • Profesní růst v rámci komplexního značkového školení
  • Zajímavou a perspektivní práci v příjemném moderním prostředí
  • Přátelský kolektiv

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete Váš profesní životopis společně s fotografií na kariera@cartec.cz.