Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti a domníváte se, že Vaše dovednosti & schopnosti budou pro nás přínosem, pošlete svůj profesní strukturovaný životopis na kariera@cartec.cz.

Hledáme

Prodejce vozů

V rámci rozšířování obchodního týmu hledáme schopného a ambiciózního kolegu / kolegyni na pozici prodejce vozů značky Suzuki:

Vzdělání, praxe:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Minimálně 5 let praxe v obchodní činnosti
  • Zkušenosti s prodejem vozů výhodou

Požadujeme:

  • Všeobecnou orientaci v oboru
  • Prezentační a argumentační schopnosti
  • Příjemné vystupování a komunikativnost
  • Ochotu učit se a rozvíjet své znalosti a dovednosti
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost
  • Jazyková znalost AJ na komunikativní úrovni vítána
  • ŘP sk. B, aktivní řidič

Nabízíme:

  • Platové podmínky dohodou (včetně bonusového motivačního finančního ohodnocení)
  • Stabilní zaměstnání
  • Řízený program zaškolení
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Auto dle potřeby, telefon, notebook, stravenky
  • Teambuildingové akce, mladý kolektiv
  • Nástup dohodou

Mechanik motocyklů

Náplň práce:
  • Vykonávání oprav v rámci záručního a pozáručního servisu motocyklů
  • Servis a opravy motocyklů Triumph, Suzuki
  • Diagnostika závad
  • Nezbytná administrace
  • Komunikace se zákazníkem
Požadujeme:
  • Vzdělání v oboru nebo prokazatelné znalosti v oboru
  • Znalost AJ (diagnostika v angličtině)
  • Spolehlivost, samostatnost, pečlivost
  • Proaktivní přístup
  • Řidičský průkaz sk. A i B
Nabízíme:
  • Hlavní pracovní poměr
  • Platové podmínky dohodou
  • Progresívní mzdu
  • Služební telefon
  • Stálou pracovní dobu
  • Pravidelná školení výrobcem Triumph a Suzuki
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Teambuildingové akce
  • Nástup možný ihned
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete Váš profesní životopis společně s fotografií.