Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti a domníváte se, že Vaše dovednosti & schopnosti budou pro nás přínosem, pošlete svůj profesní strukturovaný životopis na kariera@cartec.cz.

Hledáme

Mechanik motocyklů

Náplň práce:
  • Vykonávání oprav v rámci záručního a pozáručního servisu motocyklů
  • Servis a opravy motocyklů Triumph, Suzuki
  • Diagnostika závad
  • Nezbytná administrace
  • Komunikace se zákazníkem
Požadujeme:
  • Vzdělání v oboru nebo prokazatelné znalosti v oboru
  • Spolehlivost, samostatnost
  • Proaktivní přístup
  • Řidičský průkaz sk. A i B
Nabízíme:
  • Hlavní pracovní poměr
  • Platové podmínky dohodou
  • Progresívní mzdu
  • Služební telefon
  • Stálou pracovní dobu
  • Pravidelná školení výrobcem Triumph a Suzuki
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Nástup možný ihned
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete Váš profesní životopis společně s fotografií.

Mechanik

Mechanik

Vzdělání, praxe:

  • Výuční list/maturitní vysvědčení
  • Vzdělání v oboru nebo příbuzném oboru
  • Praxe výhodou

Pracovní náplň:

  • Vykonávání oprav v rámci záručního a pozáručního servisu vozidel
  • Diagnostika závad vozidel
  • Servis a opravy vozidel Jaguar, Land Rover

Požadujeme:

  • Všeobecnou orientaci v oboru
  • Znalost diagnostiky vozů výhodou
  • Řidičský průkaz B
  • Základní znalost AJ výhodou
  • Čistý výpis z rejstříku trestů

Nabízíme:

  • Práci na HPP na dobu neurčitou (po 3 měsíční zkušební době)
  • Stálá pracovní doba 7:30 – 16:00
  • Příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti
  • Cestovní připojištění do zahraničí (vč. dovolené)
  • Profesní růst v rámci komplexního značkového školení
  • Zajímavou a perspektivní práci v příjemném moderním prostředí
  • Přátelský kolektiv

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete Váš profesní životopis společně s fotografií na kariera@cartec.cz.

Prodej náhradních dílů - skladové hospodářství

V rámci rozšiřování našeho týmu hledáme vhodného kandidáta:

  • Administrace prodeje náhradních dílů a příslušenství
  • Komunikace s dodavateli (písemně v AJ)
  • Naskladňování a vyskladňování materiálu
  • Příprava materiálu k expedici
  • Práce s firemním skladovým systémem (CARIS)
  • Obsluha VZV

Požadujeme:

  • SOU s maturitou (ideálně obor auto-moto)
  • Praxe v auto-moto na obdobné pozici výhodou
  • Orientaci v automobilových dílech
  • Platné oprávnění na VZV
  • Fyzickou zdatnost
  • Precizní dodržování systému logistiky
  • Znalost práce na PC
  • Zodpovědnost, pečlivost, samostatnost
  • AJ /písemný projev/

Nabízíme:

  • Firemní benefity
  • Zajištění ochranných pracovních pomůcek a oděvu
  • Možnost profesního růstu