Range Rover je věrný svému původu a současně připravený na budoucnost – je k dispozici ve verzích plug-in hybrida mild hybrid. V roce 2024 rozšíří modelovou řadu Range Rover ryze elektrický vůz.
 
Nové luxusní SUV je dostupné ve výbavách SE, HSE a Autobiography. Provedení First Edition bude k dostání v průběhu prvního roku výroby, přičemž vychází z úrovně Autobiography a navíc obsahuje některé unikátní prvky výbavy. First Edition je kromě pěti odstínů barvy karoserie dostupná exkluzivně také v barvě Sunset Gold Satin. K dispozici je standardní rozvor náprav (SWB) i prodloužený rozvor (LWB) v kombinaci s pětimístným uspořádáním interiéru. Range Rover LWB je ale dostupný také s třetí řadou sedadel přinášející maximální komfort až pro sedm dospělých osob.
 
Klasické dieselové šestiválcové motorizace s technologií mild-hybrid (bez nabíjení, MHEV) mají výkon 250, 300 a 350 koní. Benzínové motorizace V6 MHEV dosáhne výkonu 400 koní, klasický osmiválec 4,4l se dvěma turbodmychadly má výkon 530 koní. Nový Range Rover bude také nabízet plug-in hybridní motorizace s dojezdem až 100 km dle WLTP o výkonu 440 nebo 510 koní.
 
Díky uhlazenému designu, zapuštěným klikám a aerodynamickému tvaru má nový Range Rover stejný odpor vzduchu jako nejnovější ryze sportovní vozy.
 

Prohlédněte si Katalog - nový Range Rover.pdf nebo si rovnou sestavte vlastní model v oficiálním konfigurátoru.