Vážení příznivci značky Land Rover, je nám potěšením, že Vám můžeme představit čtvrtého člena rodiny Range Rover. Je jím nový RANGE ROVER VELAR, nejavantgardnější Range Rover všech dob. Nový model vychází z

 

Vážení příznivci značky Land Rover, je nám potěšením, že Vám můžeme představit čtvrtého člena rodiny Range Rover. Je jím nový RANGE ROVER VELAR, nejavantgardnější Range Rover všech dob.

 

Nový model vychází z povedeného designu Range Rover Evoque a velikostí se blíží k modelu Range Rover Sport. Range Rover Velar nabízí jak 4-válcový, tak 6-válcový motor. Všechny zážehové a vznětové motory jsou spojeny s osmistupňovou automatickou převodovkou. Na první pohled Vás Range Rover Velar zaujme dynamickými tvary a netradičními prvky, mezi které určitě patří zasouvací kliky, které vypadají skvěle a ještě mají příznivý vliv na aerodynamiku. Celkový design auta podtrhují úzká světla, která nabízí minimálně diodové svítilny, v maximální verzi adaptivní laserová světla.


 

Co se týče interiéru, Range Rover Velar je jedinečný svým systémem Touch Pro Duo, který zahrnuje dvě desetipalcové dotykové obrazovky na středovém panelu. Základní obrazovka se může pro snazší manipulaci vytočit až o 30° vpřed. Interiéru auta mohou dominovat sedadla čalouněná prémiovou kůží a nebo potažená zcela unikátní látkou od společnosti Kvadrat.

 

Range Rover Velar disponuje samozřejmě asistentem pro sjíždění prudkých svahů, měřením hloubky brodu a širokou výbavou na přání, ve které nechybí adaptivní tempomat, aktivní asistent couvání s přívěsem, funkce čtení značek, hlídání jízdních pruhů a tak dále. Nejnovější model Range Rover Velar bude u nás v brněnském showroomu k vidění v květnu 2017.