Třetí generace Range Rover Sport kombinuje dramatický, moderní výraz s osobitým charakterem a elektrifikovaným výkonem. Designéři se zaměřili na modernistickou filozofii. Reduktivní přístup k designu vyzdvihuje DNA Range Roveru Sport a vyznačuje se charakteristickou pozicí za volantem, nejnovějšími systémy a nejkvalitnějšími materiály 

 

 

Dominantním prvkem interiéru je masivní středová konzole a výrazně zkosená palubní deska. Pečlivě promyšlená poloha za volantem jako v kokpitu udává tón propracovanému interiéru. Nový koncept udržitelného moderního luxusu přichází s pokrokovými technickými materiály včetně lehké tkaniny Ultrafabrics bez jakýchkoli kompromisů z hlediska kvality a vlastností.

 

 

Ergonomicky tvarovaná sedadla poskytují výjimečný komfort a dynamickou stabilitu. Výběrem nového vozu Range Rover Sport Dynamic získáte interiér s jedinečnými prvky včetně možnosti volby z dvoubarevných kombinací.

 

 

Range Rover Sport nabízí 48V mild-hybridní pohonné jednotky se zážehovými šestiválcovými motory Ingenium, šestiválcovými dieselovými motory a nový osmiválcový Twin Turbo s výkonem 530 koní. 

 

 

Díky řízení všech kol se zadní kola natáčí až o 7,3 stupně ve stejném směru jako přední kola, což zlepšuje stabilitu nového vozu Range Rover Sport při vyšších rychlostech. Při nižších rychlostech řízení všech kol natáčí zadní kola v opačném směru než přední kola, což zaručuje vynikající ovladatelnost. Nový Range Rover Sport má průměr otáčení necelých 11 metrů, srovnatelný s kompaktním rodinným hatchbackem.

 

 

Technologie aktivního potlačení hluku nové generace filtruje nežádoucí hluk, abyste si mohli naplno vychutnat zážitek z jízdy. Mikrofony v podběhu každého kola detekují hluk. Digitální procesory vypočítávají zvuk potřebný k odstranění nežádoucích frekvencí pomocí reproduktorů v interiéru a v hlavových opěrkách.