Vážení příznivci značek Jaguar & Land Rover,

česká centra bezpečné jízdy v Brně, Kopřivnici a Mostě se letos stanou dějištěm prezentační akce „Jaguar Land Rover Roadshow 2015“. Ve třech různých termínech a v blízkosti svého bydliště můžete na vlastní kůži zažít nezapomenutelná vystoupení celkem jedenácti modelů dvou kultovních britských značek. Vzrušující testovací okruhy zahrnují dokonale připravenou terénní trasu i náročnou trať, která prověří jak ovladatelnost a jízdní vlastnosti vozidel, tak i schopnosti řidičů.

Poznejte britské „superstar“ zblízka při exkluzivním setkání. Neopakovatelná akce Vám nabídne jedinečný pohled do zákulisí modelů Jaguar a Land Rover. Na různých „pódiích“ Vás seznámíme s pokrokovou technikou a asistenčními systémy tak, abyste pak následně mohli všechny poznatky využívat v praxi. Nenechte si ujít tuto mimořádnou a ojedinělou příležitost, protože tyto tak odlišné a specifické hvězdy nebudou na dalším společném turné jen tak brzy k vidění.

Veškeré informace o programu a hvězdách, které na turné vystoupí, naleznete v následující brožuře.

Těšíme se na setkání s Vámi během turné „Best of Britain“, které se uskuteční ve dnech od 7. do 21. listopadu 2015:

  •   Brno                                         7. 11.2015
  •   Kopřivnice                             14. 11.2015
  •   Most                                        21. 11.2015

ZAJISTĚTE SI ÚČAST JIŽ NYNÍ  a přihlaste se na: www. jlrevents.cz

Důležité upozornění:

Kapacita každého termínu je omezena na maximálně 210 volných míst (tj. zaregistrovaných osob, které budou moci sami řídit vůz, případní spolujezdci a děti se do této kvóty nepočítají). Jediný možný způsob registrace je on-line na www.jlrevents.cz

V případě zájmu doporučujeme včasnou rezervaci, po zkušenostech z předcházejících akcí bývá volná kapacita brzy vyčerpána.

Těšíme se na Vás!

CARTec motor tým