Nový Jaguar F-PACE staví na úspěchu původního výkonného SUV pyšnícího se titulem Světové auto roku*, nyní se zcela novým luxusním interiérem a vylepšenou dynamickou karoserií.

 

V návaznosti na úspěch původního pětimístného výkonného SUV F-PACE a představení nového asertivního designu karoserie, nádherně zpracovaného zcela nového interiéru, multimediálního systému Pivi Pro nejnovější generace a výběru řadových čtyř- a šestiválcových motorů (včetně PHEV a MHEV), je nový F-PACE luxusnější, připojenější a hospodárnější než kdy předtím.

 

Srdcem nového interiéru je elegantně integrovaná, centrálně umístěná dotyková obrazovka. Zakřivený HD displej s úhlopříčkou 11,4” je uložený v pouzdru, vyrobeném ze slitiny hořčíku a slouží k ovládání multimediálního systému Pivi Pro. Hodnotné materiály jako například dřevěná dýha s otevřenými póry nebo hliník, jsou vyvedeny v nádherných tvarech, jak dokazuje horní obložení dveří nebo dekor přístrojového štítu. Laserově leptané mřížky reproduktorů nebo kovový otočný ovladač JaguarDrive Control ztělesňují důraz na detail. 

 

Několik moderních technologií je zaměřeno také na zdraví a pohodu cestujících. Systém Cabin Air Ionisation zvyšuje kvalitu vzduchu díky technologii Nanoe, která odstraňuje alergeny a nepříjemný zápach. Systém nově zahrnuje také filtraci ultrajemných částic (včetně PM2.5). Zákazníci systém aktivují jednoduše stisknutím tlačítka „Purify“.

 

Nový F-PACE je dostupný s plug-in hybridní motorizaci P400e, stejně jako s nejnovějšími čtyřválci a novými zážehovými i vznětovými řadovými šestiválci Ingenium. U vybraných motorů je poprvé k dispozici také mild-hybridní (MHEV) technologie. Každá z dostupných variant je vybavena inteligentním pohonem všech kol a osmistupňovou automatickou převodovkou. 

 

 

Více informací najdete zde:

www.jaguar.cz/jaguar-range/f-pace/index.html

www.youtube.com/watch

www.youtube.com/watch

 

 

 

 

 

Původní F-PACE získal v rámci ankety World Car 2017 ocenění World Car of the Year a World Car Design of the Year.