Banner A+A

SPOLUPRÁCE S EXKLUZIVNÍM MĚSÍČNÍKEM ART+ANTIQUES

 

Nově spolupracujeme s exkluzivním měsíčníkem art+antiques, zaměřeným na výtvarné umění, architekturu, design a starožitnosti. Čtenáři časopisu jsou nejen sběratelé a výtvarní profesionálové, ale především lidé s aktivním zájmem o luxusní trendy v oblasti životního stylu. Pozvánky na výstavy, rozhovory s osobnostmi, aktuality na trhu s uměním – to a mnohem více naleznete v každém čísle art+antiques, které zakoupíte na novinových stáncích nebo na www.artcasopis.cz.

SPOLUPRÁCE S MEZINÁRODNÍ POLICEJNÍ ASOCIACÍ A IV-NAKLADTELSTVÍM

 

Stali jsme se partnery osvětově výchovných projektů pro děti v našem regionu „Školáci nejen na prázdninách „ a „Péťa potřebuje pomoc!“  připravených pod záštitou české sekce Mezinárodní policejní asociace (IPA) a partnerského vydavatelství IV-Nakladatelství s.r.o.

První z projektů se zaměřuje na problém úrazovosti dětí při jejich pobytu a hrách v přírodě. Protože se děti nejsnáze učí formou hry, podpořili jsme zábavné omalovánky, při jejichž vybarvování se děti nenásilnou formou učí s jakými nebezpečnými situacemi se mohou při pobytu v přírodě setkat. Další projekt reaguje na skutečnost, že se zvyšuje počet trestných činů páchaných právě na dětech. Malé děti se zábavnou formou dozvídají kdo a co jim může ublížit a kde hledat pomoc.

CARTec motor s.r.o. | basketbalistky

PROJEKT POHYB NAD ZLATO

…. Aneb stačí se správně hýbat ..

 

Jsme součástí projektu, který má za cíl, aby lidé znovu pochopili, že pohyb je základ života a základem života je pohyb! Nejvíce se zaměřujeme na práci s dětmi a mládeží.

 

Ve spolupráci se sportovním klubem BASKET HANDICAP Tišnov podporujeme zejména:

  • sportovní dny pro děti a mládež
  • pravidelné každodenní cvičení dětí v mateřských školách
  • pravidelné cvičení na základních školách
  • školení trenérů mládeže různých sportovních zaměření

Samotného projektu se účastní i děti našich zaměstnanců.

JAN DRKOŠ

Narodil se v březnu roku 1995. Je studentem VUT v Brně. Výška 185 cm, váha 75 kg.

 

Výsledky ve spolupráci s JETSURF

2015 5.místo MS Mexico, Cancun

Výsledky v motosportu

2012 1.místo mistrovství ČR supermoto
2011 10. místo mistrovství ČR supermoto
2010 1.místo mistrovství ČR minibike
1.místo mistrovství Rakouska minibike
8.místo mistrovství Evropy minibike
2009 1.místo mistrovství ČR minibike
1.místo mistrovství Rakouska minibike

Záliby: snowboard, lyžování, motocross, squash, cyklistika, longboard, lámání kotníků

Jenda Drkoš CARTec motor s.r.o.

JETSURF

JetSurf je nový styl surfování. Ultralehký surf je vyrobený kompletně z karbonu z důvodu minimalizování celkové váhy. Na jeho výrobu jsou použité nejmodernější technologie a materiály k dosáhnutí maximálního výkonu v extrémních podmínkách. Je poháněný dvojtaktním spalovacím motorem s obsahem 100 ccm a dosáhne maximální rychlosti 60 km/h.

Díky spojení těchto jedinečných vlastností, umožňujících unikátní druh pohybu na vodních plochách, vznikla nová sportovní disciplína Jetsurfing. Na JetSurfu je možné jezdit na všech vodních plochách od stojatých až po vysoké vlny. Tento mladý extrémní adrenalinový sport neustále posouvá svoje hranice. Díky své atraktivnosti se těší oblibě na celém světě.

Další informace naleznete na webových stránkách www.jet-surf.com .

JET SURF - CARTec motor s.r.o.

SUPERMOTO

Supermoto je mladá motoristická disciplína, která má v sobě prvky silničního i motokrosového charakteru. Jako základ se používají nejčastěji motokrosové modely různých výrobců a mezi nimi velice oblíbený model RM-Z značky Suzuki, na kterém jezdí i Jenda Drkoš. Pro závody supermoto se dávají menší ráfky se silničními pneumatikami, jiné brzdy a tvrdší pérování.

Jezdí se v motokrosové helmě a ideální je kožená kombinéza. Boty se používají speciální supermotardové, které mají měnitelnou podrážku. Pod kombinézu patří páteřák, někdo používá i ortézy na kolena. A na krk Leatt brace, pro bezpečnost podstatná věc.

Jenda Drkoš CARTec motor s.r.o.

MONIKA BAGÁROVÁ

Nově spolupracujume s brněnskou rodačkou, zpěvačkou Monikou Bagárovou. Monika jezdí novým modelem Range Rover Evoque 2,2 Diesel s 9-stupňovou automatickou převodovkou.

Jak to Monice sluší v Range Rover Evoque či na motocyklu Suzuki se můžete podívat ve fotogalerii pod její úvodní fotkou.

Monika Bagárová pro nás 17. 5. odhalila nový model Jaguar XE na golfovém hřišti Austerlitz ve Slavkově. Podívejte se na video .

Více informací o Monice najdete na jejich stránkách  http://www.bagarova.cz/

Monika Bagárová a Range Rover Evoque - CARTec motor s.r.o.