Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti a domníváte se, že Vaše dovednosti & schopnosti budou pro nás přínosem, pošlete svůj profesní strukturovaný životopis na kariera@cartec.cz.

Hledáme

manažer prodeje CARTec motor, s.r.o.

Prodejce vozů Jaguar

V důsledku rozšíření obchodního týmu hledáme schopného a ambiciózního pracovníka na pozici prodejce vozů značky Jaguar:

Vzdělání, praxe:

  • SŠ/VŠ
  • Minimálně 5 let praxe v obchodní činnosti
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou

Požadujeme:

  • Všeobecnou orientaci v oboru
  • Prezentační a argumentační schopnosti
  • Příjemné vystupování a komunikativnost
  • Ochotu učit se a rozvíjet své znalosti a dovednosti
  • Spolehlivost
  • Jazyková znalost AJ/NJ na komunikativní úrovni vítána
  • ŘP sk. B, aktivní řidič

Nabízíme:

  • Zajímavé platové podmínky včetně bonusového motivačního finančního ohodnocení
  • Stabilní zaměstnání v úspěšné ziskové společnosti
  • Řízený program zaškolení
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Auto dle potřeby, telefon, notebook, stravenky
  • Nástup ihned/dohodou

Mechanik motocyklů

  • Výuční list/maturitní vysvědčení
  • Vzdělání v oboru nebo příbuzném oboru
  • Praxe výhodou
Náplň práce:
  • Vykonávání oprav v rámci záručního a pozáručního servisu motocyklů
  • Diagnostika závad
  • Servis a opravy motocyklů Triumph, Suzuki
  • Nezbytná administrace
  • Komunikace se zákazníkem

Požadujeme:

  • Vzdělání v oboru nebo prokazatelné znalosti v oboru
  • Proaktivní přístup
  • Řidičský průkaz sK. A i B
  • Spolehlivost, samostatnost

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr
  • Platové podmínky dohodou
  • Stálou pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Služební telefon
  • Nástup možný ihned

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete Váš profesní životopis společně s fotografií.

servisní technik CARTec motor, s.r.o.

Skladník

V současné době rozšiřujeme náš tým o nové kolegy na pozici SKLADNÍK

  • Naskladňování a vyskladňování materiálu
  • Příprava materiálu k expedici
  • Obsluha VZV
  • Práce s firemním skladovým systémem
  • Udržování pořádku ve skladu

Požadujeme:

  • Minimální požadované vzdělání SOU
  • Platné oprávnění na VZV
  • Fyzickou zdatnost
  • Precizní dodržování systému logistiky
  • Znalost práce na PC
  • Zodpovědnost, pečlivost, samostatnost

Nabízíme:

  • Zajištění ochranných pracovních pomůcek a oděvu
  • Možnost profesního růstu