Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti a domníváte se, že Vaše dovednosti & schopnosti budou pro nás přínosem, pošlete svůj profesní strukturovaný životopis na kariera@cartec.cz.

Hledáme

    V současné době rozšiřujeme náš tým o nové kolegy na pozici SKLADNÍK, MECHANIK

    Skladník

    servisní technik CARTec motor, s.r.o.

    Náplň práce:

    • Naskladňování a vyskladňování materiálu
    • Příprava materiálu k expedici
    • Obsluha VZV
    • Práce s firemním skladovým systémem
    • Udržování pořádku ve skladu

    Požadujeme:

    • Minimální požadované vzdělání SOU
    • Platné oprávnění na VZV
    • Fyzickou zdatnost
    • Precizní dodržování systému logistiky
    • Znalost práce na PC
    • Zodpovědnost, pečlivost, samostatnost

    Nabízíme:

    • Platové podmínky dohodou
    • Zajištění ochranných pracovních pomůcek a oděvu
    • Stálou pracovní dobu
    • Možnost profesního růstu
    • Nástup možný ihned

    Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete Váš profesní životopis společně s fotografií.

    Mechanik

    Na základě mimořádného růstu značek Jaguar a Land Rover rozšiřujeme servisní tým naší firmy.

    Vzdělání, praxe:

    • Výuční list/maturitní vysvědčení
    • Vzdělání v oboru nebo příbuzném oboru
    • Praxe v oboru výhodou

    Pracovní náplň:

    • Vykonávání oprav v rámci záručního a pozáručního servisu vozidel
    • Diagnostika závad vozidel
    • Servis a opravy vozidel Jaguar, Land Rover

    Požadujeme:

    • Všeobecnou orientaci v oboru
    • Znalost diagnostiky vozů výhodou
    • Řidičský průkaz B
    • Základní znalost AJ výhodou
    • Spolehlivost, samostatnost
    • Čistý výpis z rejstříku trestů

    Nabízíme:

    • Práci na HPP na dobu neurčitou (po 3 měsíční zkušební době)
    • Stálá pracovní doba 7:30 – 16:00
    • Příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti
    • Cestovní připojištění do zahraničí (vč. dovolené)
    • Profesní růst v rámci komplexního značkového školení
    • Zajímavou a perspektivní práci v příjemném moderním prostředí
    • Přátelský kolektiv