Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti a domníváte se, že Vaše dovednosti & schopnosti budou pro nás přínosem, pošlete svůj profesní strukturovaný životopis na kariera@cartec.cz.

Hledáme

Prodejce motocyklů

Pro rozšíření týmu hledáme kolegu nebo kolegyni na uvedenou pozici.

CO BUDE NÁPLNÍ TVÉ PRÁCE?

  • Prodej nových motocyklů zn. Triumph, MV Agusta, Suzuki, Kove, Stark
  • Prodej vybavení a příslušenství na motocykly
  • Příjem na servis
  • Prodej náhradních dílů
  • Vyřizování reklamací
  • Přehled a péče o zboží na prodejně
  • Manipulace s motocykly (nakládka/vykládka, rozvoz)

CO OD TEBE OČEKÁVÁME?
  • Velmi dobrou úroveň prodejní komunikace a péče o zákazníky
  • Znalost konkurenčních produktů
  • Pečlivost, samostatnost, aktivní přístup
  • Učenlivost, zodpovědnost
  • ŘP skupiny A i B

CO MŮŽEME NABÍDNOUT?
  • Prestižní pozici v prostředí renomovaných moto značek
  • Přátelskou atmosféru a férový přistup
  • Hlavní pracovní poměr či možnost částečného pracovního úvazku
  • Pravidelná školení dle standardů jednotlivých značek
  • Účast na prodejních moto akcích
  • Firemní & teambuildingové akce
  • Příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport & volnočasové aktivity
  • Možnost zapůjčení a testování předváděcích motocyklů
  • Plat dohodou s ohledem na zkušenosti a délku praxe
  • Nástup dle domluvy

Profesní životopis společně s fotografií prosím zašlete na e-mail kariera@cartec.cz.
Pracovník/ce úklidu (brigáda)

Máte rádi čisté a uklizené prostředí? Nebojíte se přiložit ruku k dílu? Hledáme šikovnou paní v důchodu či maminku na mateřské dovolené na občasný úklid a pravidelné práce kolem exteriéru firmy z důvodu nemoci nebo dovolené paní uklízečky.

Náplň práce:

  • Zabezpečovat pořádek a čistotu v prostorách společnosti a v jejím okolí
  • Běžný úklid showroomu, přijímacích prostor, zasedací místnosti, soc. zařízení a chodby
  • Práce 3-4 hodiny několikrát do měsíce

Požadujeme:

  • Spolehlivost
  • Samostatnost
  • Pečlivost

Nabízíme:

  • Příjemné, moderní prostory
  • Přátelskou atmosféru
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Plat dle domluvy
  • Práce na DPP (vhodná pro aktivní důchodce, maminky na MD, studenty, apod.)
  • Nástup dle domluvy, možný ihned

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete Váš profesní životopis společně s fotografií na kariera@cartec.cz.